Mata grzewcza dla zwierząt 50x50cm

Chcąc zapewnić komfort zwierzętom podczas pobytu w gabinetach weterynaryjnych czy lecznicach, korzysta się nieraz z różnego rodzaju akcesoriów – jednym z nich jest mata grzewcza. Model w rozmiarze 50 x 50 cm jest wskazany w przypadku mniejszych zwierząt. Produkt pomaga w utrzymaniu fizjologicznej temperatury ciała zwierzęcia, wspomaga proces leczenia i rekonwalescencji, równomiernie i szybko rozprowadza ciepło, spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa. Mata została wykonana z łatwo zmywalnego materiału, jest energooszczędna, umożliwia płynną regulację temperatury. Sprawdza się w leczeniu wszelkich przewlekłych stanów chorobowych, a także pomaga w przypadku wyziębienia organizmu.
Mata grzewcza dla zwierząt 50 x 50 cm
Mata grzewcza dla zwierząt 50 x 50 cm jest produktem bardzo popularnym, ponieważ wspomaga leczenie różnych dolegliwości, w tym hipotermii, umożliwia zapewnienie odpowiednich warunków w okresie okołoporodowym, wpływa na skuteczność leczenia dolegliwości wynikających ze schorzeń stawów i stanów zapalnych, uśmierza ból po zabiegach i przyśpiesza gojenie. Mimo to produkt cechuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Zatroszczono się tu o bezpieczną konstrukcję oraz wygodny sposób sterowania, a także świetne i wytrzymałe materiały, które zapewniają długotrwałe działanie oraz umożliwiają łatwe utrzymanie czystości.
Kupując sprzęt i akcesoria będące docelowo wyposażeniem gabinetów weterynaryjnych, schronisk czy lecznic dla zwierząt, warto korzystać wyłącznie z ofert sprawdzonych dostawców, ponieważ dzięki temu można mieć pewność bezpieczeństwa stosowania poszczególnych elementów oraz wysokiej jakości wybieranych produktów. Sklepy z asortymentem weterynaryjnym współpracują wyłącznie z renomowanymi markami, których wyroby są produkowane zgodnie z rygorystycznymi normami i spełniają podwyższone standardy jakości. W tym przypadku można też liczyć na konkurencyjne ceny.
Mata grzewcza dla zwierząt 50 x 50 cm to – pod względem konstrukcji – bardzo prosty produkt. Jego dwa główne elementy to zasilacz z pokrętłem oraz sama mata, w której znajdują się równo rozłożone grzałki. Zasilacz nie musi znajdować się w bezpośredniej styczności z resztą urządzenia, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia go przez zwierzę. Po podłączeniu akcesorium do sieci grzałki zaczynają się nagrzewać do temperatury wskazywanej przy pokrętle. Używając regulatora, można płynnie zmieniać temperaturę w zależności od potrzeb pacjenta, jego rozmiaru i stanu.
Sprawdź ofertę sklepu GlowackiVet!

Opinie klientów:

Prowadzę lecznicę dla zwierząt i okresie jesienno-zimowym często trafiają do niej wyziębione zwierzęta, dlatego postanowiłam kupić matę grzewczą i sprawdza się świetnie, znacznie lepiej niż zwyczajne owinięcie zwierzaka kocami, polecam. Ciekawą funkcją jest możliwość płynnej regulacji temperatury.

Karolina

U mojego psa zdiagnozowano jakiś czas temu nowotwór, a lekarz polecił zakup maty grzewczej, tak też zrobiłem. Nie spodziewałem się, że produkt faktycznie będzie aż tak pomocny, ponieważ od momentu zakupu terapia zaczęła przynosić lepsze efekty, polecam! Do tego cena produktu nie jest wygórowana.

Mateusz

W moim gabinecie weterynaryjnym często przeprowadzam różne zabiegi chirurgiczne, po których spada temperatura ciała zwierzęcia, dlatego jednym z częściej używanych przeze mnie akcesoriów jest mata grzewcza. Wybrałem produkt pokryty łatwym w czyszczeniu materiałem, ponieważ sterylność na sali jest bardzo istotna.

Dominika